مهرنوشت – نمایش «عقیم» به کارگردانی علی رضا معروفی، از کرج یکی از ۴ نمایشی است که در چهارمین جشنواره تئاتر فجر استانی یزد روی صحنه می رود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مهرنوشت؛ چهارمین جشنواره تئاتر فجر استانی یزد از ۱۸ تا ۲۱ دی ماه ۹۷ با حضور ۴گروه نمایشی از استان های البرز، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی و تهران در مجموعه تالار هنر یزد برگزار می‌شود.

در این اثرنمایشی که با محوریت قراردادن دفاع مقدس، به موضوعات گوناگون اجتماعی نیز می پردازد، حامد نساج بخارایی، سید فرزاد تجلی، سایه کبیری، علی رضا معروفی، مهناز میرزایی ایفای نقش می‌کنند.

چکیده داستان نمایش عقیم؛ زنی به نام طوبی به همراه فرزندش آرش، در سال ۱۳۶۵ و آن هم پس از ۲۰ سال به ایران می آید تا زمینی را بفروشد که به نام آرش است؛ اما هنگام بازگشت می‌فهمد که به آرش، چون به خدمت سربازی نرفته نمی تواند از کشور بیرون برود …

 دیگر دست اندرکاران این نمایش عبارتند از:

سرپرست گروه: ابراهیم گله‌دارزاده، مدیرتولید: مسعود شامی خاتونی، دستیاران کارگردان: محمد سلیمان و مهدی جاهدی

آهنگ ساز: سینا کووایی، مشاور رسانه‌ای: میترا رضایی، روابط عمومی: الهام یوسفی،

عکاسان: کیوان احمدی، لیلا میناوند، طراح پوستر و بروشور: علیرضا خدامرادی

 گفتنی است، نمایش «عقیم»  کاری از گروه هنری «دیدومک» به شمار می رود که پس از درخشش در بیست و چهارمین جشنواره تئاتر لاله های سرخ اندیمشک، به بخش فجر استانی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یافته و قرار است روز چهارشنبه ۲۰ دی ماه ۱۳۹۷ در سالن بلک باکس مجموعه تالار هنر شهر یزد و ۲۲ دی ماه ۱۳۹۷ در شهرکرد روی صحنه برود.