مهرنوشت - برای چهارمین سال پیاپی، از روز چهارشنبه ۱۹ دی ماه ۹۷ هنرمندان نمایش یزد، میزبان گروه های شرکت کننده در بخش تئاتر فجر استانی خواهند بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مهرنوشت؛ شهر یزد برای چهارمین سال پیاپی میزبان ۴ گروه نمایشی کشور است که از روز چهارشنبه نمایش های خود را در قالب جشنواره تئاتر فجر استانی، در مجموعه تالار هنر یزد روی صحنه خواهند برد.

این جشنواره ی غیر رقابتی، با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد و اداره کل هنرهای نمایشی کشور و نیز برنامه ریزی انجمن هنرهای نمایشی استان و در آستانه سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر برگزار خواهد شد.

نمایش های «زندمان» به کارگردانی نصیر برهان زهی از ایرانشهر، «تحت تاثیر» با کارگردانی رسول کاهانی از تهران، «عقیم» به کارگردانی علی رضا معروفی از کرج  و «سندروم پای بی قرار» با کارگردانی عبدالله برجسته از مشهد، در مجموعه تالار هنر یزد، واقع در بلوار شهید صدوقی روی صحنه خواهند رفت.

گفتنی است، جشنواره تئاتر فجر استانیِ سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، امسال از اردبیل آغاز شده و در کرمانشاه به پایان خواهد رسید که در این بین، چهارمین جشنواره تئاتر فجر استانی یزد، روزهای ۱۸ تا ۲۱ دی ماه ۹۷ در شهر یزد برگزار خواهد شد.