مهرنوشت-سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: نگاه راهبردی تولید استان باید حفظ حضور در بازارهای همسایه باشد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مهرنوشت، عماد تشکری با حضور در شرکت تعاونی چینی بهداشتی ایساتیس با مدیرعامل این شرکت دیدار و از خطوط تولید آن بازدید کرد.

مهدی کرباسی مدیرعامل شرکت با اشاره به اینکه شرکت تعاونی چینی بهداشتی ایساتیس در راستای تولید محصولات سرامیکی و چینی بهداشتی در سال ۱۳۸۰ در شهر تاریخی یزد به بهره برداری رسید افزود: این شرکت با بهره گیری از دانش فنی روز دنیا و تجربیات غنی کارگران و مدیران خود، تولیداتی متنوع مطابق با استانداردهای جهانی عرضه می کند و توانسته نشان ISo2015 را کسب کند.

وی ادامه داد: طراحی های محصولات شرکت با نمونه های خارجی برابری می کند و شاهد پیوندی قوی بین تولید کننده با مصرف کننده هستیم.

کرباسی با بیان اینکه خانواده بزرگ چینی ایساتیس با بهره‏ گیری از ۳۰۰ نیروی متخصص، مدیران حاذق ایرانی و تخصص مشاوران مجرب بین‏ المللی، همواره کوشیده است بالاترین درجه کیفیت، نوآوری، زیبایی و تنوع را به مشتریان خود ارائه دهد خاطرنشان کرد: دستاوردها و موفقیت‏ های شرکت مرهون تلاش اعضا و کارکنانی است که با توجه به کار گروهی، خرد جمعی و همدلی، توانسته‏ اند نوآوری و سبک مدرن تولید چینی بهداشتی را با هنر ایرانی تلفیق کرده و این گروه را به یکی از ‏تولیدکنندگان موفق ایرانی تبدیل کنند.

تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در این نشست گفت: در لوازم های چینی و بهداشتی دقت نظر در مصادیق ظاهری شامل مدل، طرح، رنگ، اندازه مناسب و سلیقه مناسب با توجه به دکوراسیون منزل و دکوراسین داخلی باید مد نظر طراحان قرار گیرد.

وی آموزش پرسنل و بروزرسانی خطوط تولید را از مزایا این شرکت برشمرد و افزود: شرکت های تعاونی با استفاده از خردجمعی، مشارکت، همبستگی و شفافیت در عملکرد می توانند موفقیت های زیادی را به دست آورند.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوم سازی این صنعت و ساخت خط تولید توسط متخصصان این شرکت را از دیگر دستاوردهای قابل تقدیر برشمرد و افزود: صادرات محصولات شرکت چینی بهداشتی ایساتیس به کشورهای عراق، افغانستان، آسیای میانه و جدیدا کشور عمان نشان از هدف گذاری مدیریت و اعضا شرکت دارد.

وی کشور عمان را دروازه ورود محصولات تولید داخل به کشورهای آفریقایی و اروپایی دانست و تصریح کرد: حفظ و تداوم حضور شرکت های ایرانی و استفاده از بازارهای کشورهای همسایه و استفاده از ظرفیت های موجود می تواند کمک زیادی به شرکت ها در شرایط تحریم ظالمانه استکبار جهانی کند.