مهرنوشت-شهردار میبد با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی کرونا گفت: تنها به شهروندانی که از طریق سامانه ۱۳۷ اقدام به نوبت‌گیری نموده‌اند خدمات داده می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مهرنوشت، علیرضا نقوی در جلسه معاونین و مدیران حوزه های شهرداری ضمن تاکیدبر خدمات‌دهی سریع و مناسب به شهروندان بارعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی عنوان کرد: باتوجه به تشدید محدودیت‌های ستاد کرونای کشور، از ابتدای آذرماه شهروندان باید با تماس با سامانه ۱۳۷ نسبت به نوبت‌گیری جهت درخواست خود اقدام نماید.

وی ادامه داد: پس از نوبت گیری در روز و ساعت اعلام شده توسط این سامانه با رعایت کامل پروتکل‌ها در شهرداری حضور داشته باشند و خارج از زمان اعلام شده از ورود شهروندان به داخل شهرداری جلوگیری به عمل می‌آید.

نقوی افزود: با توجه به اهمیت سلامت شهروندان و پرسنل اداره و جلوگیری از مراجعات مکرر شهروندان به این ارگان، تمامی معاونین و مدیران بایستی در شهرداری حضور داشته و پاسخگو درخواستهای شهروندان و عدم تردد چندباره آنان باشند و تنها پرسنل زیرمجموعه هر واحد به صورت شیفتی و به شرطی که خللی به روند خدمت‌رسانی وارد نشود، می‌توانند از برنامه دورکاری استفاده نمایند.

شهردار میبد از شهروندان خواست برای حفظ سلامت خودو دیگران حتماً در زمان اعلام شده به شهرداری مراجعه نمایند.