مهرنوشت-معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از بررسی هزار و 769 پرونده در کمیته بدوی و تجدید نظر مشاغل سخت و زیان آور استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مهرنوشت به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد؛ محمدجواد حیدری اظهار داشت: با وجود شرایط کرونایی تاکنون ۳۴ جلسه کمیته بدوی و تجدید نظر بررسی و احراز مشاغل سخت و زیان آور در استان تشکیل شده است.

وی با اشاره به عملکرد کمیته بررسی مشاغل سخت و زیان‌آور در استان تصریح کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی کمیته های بدوی و تجدید نظر حتی در ایامی که بسیاری از فعالیت ها تعطیل شدند، با تشکیل جلسات سعی کرده ایم زمان رسیدگی و اعلام نظر درخواست ها را کاهش دهیم.

معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به مراجعین اداره های تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواست جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا با شماره ۲۵۰۰ (۰۲۱) تماس بگیرند.

وی گفت: با راه اندازی مرکز تماس ۲۵۰۰ در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم استانی هایی که در زمینه روابط کار (مشکلات کارگری و کارفرمایی)، بیمه بیکاری، طبقه بندی مشاغل، بازرسی کار و مشاغل سخت و زیان اور سوالی دارند از این طریق می توانند به پاسخ های خود دست پیدا کنند.