مهرنوشت-شهردار شهر میبد از شهروندان این شهر برای تعیین اولویت‌ پروژه‌ها در بودجه میبد1400 دعوت به مشارکت کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مهرنوشت به نقل از روابط عمومی شهرداری میبد، علیرضا نقوی پیشایش آغاز سده ۱۴۰۰ را تبریک گفت و اظهار داشت: تا پایان سده‌‌‌ی چهاردهم شمسی کمتر از صد روز مانده است و شهرداری میبد همانند بقیه شهرداری‌های کشور در حال برنامه‌ریزی و تدوین بودجه۱۴۰۰ می‌باشد.

وی یکی از شاخص‌های نظریه‌ی حکمرانی را حضور فعال شهروندان در فرایند تصمیم‌گیری برای شهر عنوان کرد و گفت: شهر بدون شهروند و شهرداری بدون مشارکت شهروندان معنای واقعی نخواهد داشت و موفقیت هر شهرداری لازمه مشارکت شهروندان است.

شهردار میبد در ادامه عنوان کرد: جلب رضایت شهروندان و ارائه خدمات متوازن به تمام نقاط و محلات شهری اصلی ترین رویکرد مجموعه‌ی شهرداری و شورای اسلامی شهر میبد در تخصیص بودجه خواهد بود.

وی از شهروندان دعوت کرد تا در آینده و چشم انداز شهر جهانی میبد دخیل باشند و افزود: از شهروندان می‌خواهیم تا در آستانه‌ی ورود به سده ۱۴۰۰ در روند تعیین اولویت‌های پروژه‌ها و برنامه‌های بودجه میبد ۱۴۰۰ با مراجعه به سامانه www.137.meybod.ir یا صفحات شهرداری میبد در شبکه‌های اجتماعی با معرفی ۵ اولویت اصلی شهر (بصورت پروژه مصداقی) در تصمیم‌گیری برای آینده شهرمان تا پنجم دیماه ۹۹ مشارکت نمایید.