مهرنوشت-سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری یزد بر آمادگی کامل در استقبال از عید نوروز همانند سالهای گذشته همچنین تقویت منطقه محوری فعالیت ها تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مهرنوشت، جعفر امین مقدم با اعلام آمادگی برای همکاری همه جانبه با مناطق پنج گانه شهر یزد بر لزوم  آماده کرد شهر به منظور استقبال از عید باستانی نوروز اشاره و اظهار کرد: با توجه به فرصت باقیمانده تا پایان سال در نظر داریم با تشکیل کمیته های مختلف ستاد نوروزی، پروژه های مطلوب و مناسبی را برای بهبود سیما و منظر شهر تعریف کنیم.

وی با بیان اینکه کرونا نوروز امسال را همچون سال گذشته با شرایط خاص همراه می کند، افزود: قطعا از حضور میهمانان نوروزی در ایام عید بی بهره هستیم اما رسالت و وظیفه خود را تا حد امکان در تمام نقاط به منظور بهبود سیمای شهر میراث جهانی یزد و رضایت مندی شهروندان یزدی انجام خواهیم داد.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری یزد در ادامه به موضوع واگذاری مدیریت و نظارت فضای سبز به مناطق شهرداری اشاره کرد و گفت: یکی از اقدامات موثر در بهبود فضای سبز شهری، طرح منطقه محوری فضای سبز است که امیدواریم در کوتاهترین زمان ممکن اجرایی شود.

امین مقدم خاطرنشان کرد: ایجاد فضایی جذاب و شاداب در سیما و منظر شهر اولویت اصلی ما در اجرای برنامه های استقبال از نوروز است و تلاش خواهیم کرد تا با همکاری سازمان های مرتبط و شهرداران مناطق این موضوع را تحقق بخشیم.