مهرنوشت- سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به اینکه فرآیند داوری سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه استان یزد آغاز شد گفت: 324 کارگر و واحد نمونه در جشنواره امتنان ثبت نام کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مهرنوشت، سیدامیر میروکیلی در جلسه کمیته داوری سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران،‌ گروه های کار و واحدهای نمونه استان یزد اظهار داشت: این نشست جهت اعلام آغاز زمان داوری جشنواره و همچنین نحوه ارزیابی پرونده های ثبت نام کنندگان در سایت جشنواره با حضور اعضاء برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه در این دوره از جشنواره متقاضیان فرصت کافی برای ثبت نام داشته اند خاطرنشان کرد: به دلیل شیوع بیماری کرونا در سال جاری بازه زمانی ثبت نام در این جشنواره از چهارشنبه ۱۴ آبان ماه لغایت جمعه ۱۴ آذرماه در نظر گرفته شده بود که دو مرتبه دیگر مهلت ثبت نام تمدید گردید.

میروکیلی اضافه کرد: در مجموع تعداد ۳۲۴ کارگر، گروه کار و  واحد نمونه در سامانه این جشنواره ثبت نام کرده اند که نسبت به سال گذشته شاهد افزایش ۱۴ درصدی ثبت نام متقاضیان هستیم.

سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان درباره زمان داوری درخواست های ارسالی تصریح کرد: زمان داوری مجازی پرونده های متقاضیان از ۱۶ دیماه آغاز و تا ۲۰ دیماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: مرحله داوری فیزیکیی از طریق بازدید حضوری جهت راستی آزمایی طرح ها پس از مرحله نخست شروع و دوم دیماه نتیجه نهایی پذیرفته شدگان مشخص می شود.

میروکیلی در پایان اعلام کرد: از هر سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی یک کارگر و یک گروه کار جمعاً سه کارگر و سه گروه کار به عنوان منتخب استانی انتخاب می شوند و یک واحد نمونه صرفنظر از بخش اقتصادی نیز به عنوان واحد نمونه برتر استانی انتخاب خواهد شد که ضمن تقدیر از برگزیده شدگان استانی پرونده ها جهت رقابت در سطح ملی به مرکز ارسال می شود.