مهرنوشت-شورای فرهنگی، آسیب شناسی کارگاه های تخصصی فصل زمستان و تشریح دستورالعمل کارگاههای تخصص فصل بهار در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد برگزار گردید.

به گزارش مهرنوشت به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد، جلسه با حضور سید حسین پیغمبری مدیرکل کانون پرورش فکری، معاونین و کارشناسان هنری و ادبی با محوریت آسیب شناسی کارگاه های تخصصی فصل زمستان و تشریح دستورالعمل کارگاههای تخصص فصل بهار برگزار گردید.

کانون یزد با اقدام به برگزاری کارگاه های مجازی به صورت برخط(آنلاین) و با استفاده از مربیان باتجربه، بهاری پربار و با نشاطی را برای کودکان و نوجوانان، با ایجاد بستری مناسب درفضای مجازی در سه استودیو مناسب سازی شده برگزارکرد تا آموزش در ایام کرونا تعطیل نشود و علاقه مندان برنامه های فرهنگی هنری کانون از فعالیت های مورد علاقه خود باز نمانند.

پیغمبری، با تاکید بر ادامه‌ روند نظارت‌ها اظهار کرد: بخشی از آسیب‌ها به ستاد مرکزی انتقال داده شود که نیاز به پی‌گیری و پاسخ‌گویی و کمک در رفع آن دارد و در تلاشیم تا تمامی امکانات و تجهیزات برای کارگاه‌های برخط تخصصی و عمومی در مراکز فرهنگی‌هنری تهیه کنیم.

گفتنی است در ابتدای این جلسه، معاون فرهنگی و کارشناسان هنری، ادبی و فرهنگی به‌عنوان ناظران کارگاه‌های تخصصی و عمومی به ارائه‌ی نظرها و دیدگاه‌های خود درخصوص چرایی و چگونگی اجرای هرچه بهتر و مطلوب‌تر کارگاه‌ها پرداختند.