مهرنوشت-مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد از آغاز پویش "یلدای رهایی" به منظور آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در استان یزد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مهرنوشت، سیدمسعود عظیمی در تشریح این پویش اظهار داشت: این پویش به همت ستاد دیه استان یزد و به منظور آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: این طرح از تاریخ ۱۹ آذر ماه سال جاری سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار آغاز و تا ۳۰ آذر ماه،  شب یلدا  اجرا میشود و ستاد دیه استان در تلاش است تا بتواند زمینه آزادی محکومین مالی جرائم غیرعمد و بازگشت آنها به آغوش خانواده خود را فراهم نماید.

عظیمی در ادامه از طراحی و نصب بنر مربوط به این پویش در نقاط مختلف شهر با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری خبرداد و افزود: به همت هنرمندان و افراد برجسته و سرشناس استان تیزر و کلیپهایی با موضوع کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد ساخته شده که از طریق صدا و سیمای مرکز استان و شبکه های مجازی پخش خواهد شد.

وی عنوان کرد: نیکوکاران و خیرین میتوانند کمک‌های نقدی خود را به حساب‌های نمایندگی ستاد دیه استان یزد به شماره کارت  ۳۲۳۱-۰۰۰۰-۶۰۷۰-۶۲۷۷  و  شماره حساب ۰۱۰۸۸۸۸۸۸۸۰۰۲ بانک ملی، ۶۶۶۶۶۶ پست بانک و یا با شماره گیری کد دستوری#۱۱۳۳۶۶۵۵  کمک های خود را به حساب ستاد دیه استان یزد واریز نمایند .

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد یادآور شد: شماره تلفن ۳۶۲۹۸۲۰۰ روابط عمومی ستاد دیه استان یزد پاسخگوی سوالات عموم خیران و مردم نیکوکار پیش‌بینی شده است که می‌توانند اقدام کنند.