مهرنوشت-همزمان با فرا رسیدن نیمه شعبان برای اولین بار پیاده راه ولی عصر(ع) در محل بلوار ولیعصر منطقه امامشهر یزد برپا شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مهرنوشت، حجت‌الاسلام مجتبی صداقت در خصوص پیاده راه ولی عصر(ع) امامشهر که به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان در دارالعباده برپا شده است، اظهار کرد:‌ این پیاده‌راه به طول ۸۰۰ متر حدفاصل ،۵۲ متری امام شهر تا میدان انبیاء برپا شده است.

وی برپایی غرفه‌های سلامت، بازی و بازارچه خیری را از جمله ویژگی‌های این گذر فرهنگی دانست و افزود:‌ این مهم با هدف ایجاد نشاط عمومی به مناسبت نیمه شعبان است.

حجت الاسلام صداقت در ادامه برپایی غرفه کودک، اجرای تئاتر خیابابی، برگزاری جشن و مشاوره مذهبی‌ و خانواده را از دیگر رویدادهای تدوین شده برای این گذر فرهنگی عنوان کرد و گفت:‌ این پیاده راه همزمان با نیمه شعبان آغاز و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری یزد برگزاری اختتامیه جشنواره هفت سین، جشن‌های مختلف ویژه کودکان،‌ نوجوانان و بزرگسالان را از دیگر رویدادهای فرهنگی تدوین شده برای پیاده راه حضرت ولی عصر(ع) دانست و بیان کرد:‌ برگزاری دعای ندبه از دیگر برنامه های تعیین شده برای این رویداد فرهنگی هنری در شهر میراث جهانی یزد است.

وی در پایان با بیان این‌که بالغ بر ۵۰ عنوان برنامه فرهنگی، هنری و آموزشی ویژه نوروز امسال در دارالعباده یزد تدوین شده است، خاطرنشان کرد:‌ پیاده راه حضرت ولی عصر (ع) از صبح تا ساعت ۲۲ برپا و آماده ارائه خدمت به شهروندان است.