مهرنوشت-جانشین ستاد کرونای استان یزد:براساس تصمیمات ستاد کرونا مراسم شب قدر دراماکن روباز و بارعایت شیوه نامه‌ها ومراسم روز قدس هم حضوری برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مهرنوشت، عزیزی گفت: بر اساس تصمیم ستاد کرونا اولویت برگزاری مراسم شب‌های قدر در اماکن روباز و با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی خواهدبود.

وی افزود: سازمان تبلیغات اسلامی نیز موظف شد هماهنگی‌های لازم را با مساجد و هیات مذهبی انجام دهد و نظارت‌های لازم را نیز داشته باشد.

جانشین ستاد کرونای استان یزدادامه داد: مراسم روز جهانی قدس نیز امسال در استان یزد بصورت حضوری برگزار خواهد شد و نماز عید سعیدفطر نیز در اماکن روباز و با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

جانشین ستاد کرونای استان یزد ادامه داد: تشویق و آگاه سازی والدین نیز برای تزریق واکسن گروه سنی ۵ تا ۱۱ سال با همکاری انجمن‌های اولیا و مربیان، آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی از دیگر مصوبات نشست ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان یزد بود.

عزیزی افزود: تعدادی از فرمانداران شهرستان‌های استان نیز گزارش اقدامات خود برای اجرای واکسیناسیون و برنامه‌های مقابله با کرونا بیان کردند و مقرر شد تیم‌های نظارتی نظارت‌های لازم را در مدارس و دانشگاه‌ها برای رعایت شیوه نامه‌ها ادامه دهند.