مهرنوشت-مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: اولین رویداد مردمی اشتغال استان یزد با موضوع بهم رسانی عرضه و تقاضای نیروی کار با تمرکز بر کلیه حوزه های صنعت، معدن، خدمات و کشاورزی و به خصوص در حوزه دانش بنیان و فناور اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مهرنوشت، محمدرضا فلاحتی در خصوص اولین رویداد مردمی اشتغال استان یزد، اظهار کرد: این رویداد به منظور برقراری ارتباط سریع کارفرمایان و جویندگان کار و اجرایی شدن برنامه توسعه و یکپارچه سازی نظام اطلاعات بازار کار و توسعه سامانه جستجوی شغل در یزد برگزار می‌شود.

وی زمان برگزاری این رویداد را از امروز سیزدهم تا شانزدهم آذرماه همزمان با برپایی نمایشگاه هفته پژوهش، فناوری و فن بازار استان اعلام کرد و افزود: رویداد مردمی اشتغال در محل نمایشگاه های دائمی استان یزد برگزار می‌شود و کارفرمایان و کارجویان می‌توانند از ساعت ۱۶ الی ۲۱ به محل دائمی نمایشگاه‌های مراجعه نمایند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با تاکید بر لزوم اجرایی شدن اهداف این رویداد مردمی گفت: هدف از اجرای این رویداد کاهش دغدغه کارفرمایان متقاضی نیروی کار جدید، تسریع در برقراری ارتباط کارجویان و کارفرمایان و ایجاد اشتغال در استان است.

فلاحتی از حضور نمایندگان اداره کل در این برنامه خبر داد و تصریح کرد: این رویداد با حضور مدیریت و کارکنان حوزه کارآفرینی و توسعه اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد، کارفرمایان و مدیران دفاتر کاریابی برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در این رویداد ضمن انجام راهنمایی و مشاوره شغلی در زمینه اشتغال و تسهیلات، در صورت وجود فرصت شغلی متناسب با درخواست کارجویان، به فرصت‌های شغلی موجود معرفی می شوند.