توضیحات و تصمیمات شهرداری پیرامون موضوع انباشت زباله ها در میبد 13 اسفند 1401

توضیحات و تصمیمات شهرداری پیرامون موضوع انباشت زباله ها در میبد

مهرنوشت-معاون خدمات شهری شهرداری میبد در رابطه با محل تخلیه زباله شهری و مشکلات و حواشی اخیر گود زباله شهرداری مطالبی بیان نمود.

بایگانی فیلم | مهرنوشت
رویایِ خانه‌دار شدن با حقوق ۶ میلیون تومانی! 01 بهمن 1401

رویایِ خانه‌دار شدن با حقوق ۶ میلیون تومانی!

مهرنوشت-وعده‌ی ساختِ مسکن برای گروه‌های نیازمند جامعه، وعده‌ی همیشگیِ دولت‌ها بوده است، وعده‌ای که هیچ زمانی آنچنان که باید نتوانسته باری از روی دوشِ جامعه‌ی هدف بردارد. امروز که بیش از ۵۰درصد از کارگران اجاره‌نشین هستند و حداقل دستمزدِ کارگران فاصله‌ی ۹ میلیونی با خطِ فقرِ اعلام شده از سوی مراجع رسمی دارد، خانه‌دار شدن بیش از پیش دست‌نیافتنی شده است.

هیچ تولید کننده ای اجازه تحمیل گرانی به مردم را ندارد/افزایش قیمت به بهانه گرانی ارز خیانت به مردم و نظام است 11 دی 1401

هیچ تولید کننده ای اجازه تحمیل گرانی به مردم را ندارد/افزایش قیمت به بهانه گرانی ارز خیانت به مردم و نظام است

مهرنوشت-به دنبال تغییر و تحولات جدید در مدیریت بانک مرکزی و سیاست‌های جدید ارزی، قیمت دلار روند کاهشی به خود گرفته برخی تحلیلگران اقتصادی معتقدند تغییر در رویه‌های سابق بانک مرکزی از سوی رئیس کل جدید و بهره گیری از کارشناسان حوزه ارز به ویژه متخصصان این بازار در بخش خصوصی، قطعا ساماندهی بازار ارز در کشور تحقق خواهد یافت.

29 آذر 1401

استقبال کم یزدی ها از شب چله / رکود در خرید آجیل شب یلدا در شهرجهانی

مهرنوشت-قیمت آجیل و پسته در بازار با افزایش ۳۰ تا ۱۰۰ درصدی در انواع مختلف مواجه بوده و حتی در برخی مناطق شهر یزد شاهد عرضه پسته با قیمت بیشتر از ۶۰۰ هزار تومان هستیم همین افزایش قیمت‌ها باعث شده بازار شب یلدا رونق هر ساله را نداشته باشد.

مطالبات میلیاردی از شرکت سنگ آهن با مقاومت مدیرعامل مواجه شد/نمایندگان کارکنان سنگ آهن مرکزی:  نمی گذاریم سرمایه های طرح های توسعه ای شرکت به حساب صندوق فولاد واریز شود 26 آذر 1401
تغییر مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران شاید وقتی دیگر؛

مطالبات میلیاردی از شرکت سنگ آهن با مقاومت مدیرعامل مواجه شد/نمایندگان کارکنان سنگ آهن مرکزی:  نمی گذاریم سرمایه های طرح های توسعه ای شرکت به حساب صندوق فولاد واریز شود

مهرنوشت-اوایل هفته گذشته در فضای مجازی شهرستان بافق خبری مبنی بر تغییر مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران منتشر شد که حاشیه های متعددی در پی داشت و واکنش مسئولان استانی را نیز برانگیخت.

اندیشکده صفای یزد عضو مشورتی سنگ آهن مرکزی ایران شد 21 آذر 1401

اندیشکده صفای یزد عضو مشورتی سنگ آهن مرکزی ایران شد

مهرنوشت-اندیشکده صنعت، فناوری و اقتصاد استان یزد(صفا) به عنوان عضو مشورتی و مشاور شرکت سنگ آهن مرکزی ایران-بافق انتخاب شد.

ایجاد اتاق فکر اقتصادی در استان یزد با حضور نخبگان/ آماده اجرای طرح مسکن ملی در استان هستیم 07 آذر 1401
رئیس کمیته اقتصادی شانا خبر داد؛

ایجاد اتاق فکر اقتصادی در استان یزد با حضور نخبگان/ آماده اجرای طرح مسکن ملی در استان هستیم

مهرنوشت-رئیس کمیته اقتصادی شانا در استان یزد از تشکیل کارگروه های تخصصی با حضور جوانان در 11 حوزه دانشی مرتبط با این کمیته با هدف بهره مندی از توانایی متخصصان خبر داد.

هجوم بیماری‌های تنفسی با آغاز فصل پاییز/ کودکان در خطر ابتلا به بیماری 30 مهر 1401

هجوم بیماری‌های تنفسی با آغاز فصل پاییز/ کودکان در خطر ابتلا به بیماری

مهرنوشت-هجوم بیماری‌های تنفسی ارمغان پاییز امسال خواهد شد، پاییزی که به‌نظر می‌رسد باران ندارد اما حتما آنفلوآنزا، کرونا و انواع بیماری‌ها با علائم شبه سرماخوردگی را دارد و با گذشت یکی دو هفته از ماه مهر نشانه‌های آنفلوآنزا بروز داشته و حالا شیب صعودی موارد ابتلا خودنمایی می‌کند.

یک میلیون و ۵۸۲ هزار تن کالا از استان یزد به خارج کشور صادر شد 30 مهر 1401

یک میلیون و ۵۸۲ هزار تن کالا از استان یزد به خارج کشور صادر شد

مهرنوشت-مدیرکل گمرک یزد گفت: در سالجاری افزون بر یک میلیون و ۵۸۲ هزار تن کالا به ارزش ۲۳۵ میلیون و ۷۵۸ هزار دلار از گمرک استان به خارج از کشور صادر شد.

مسائل و مشکلات کشتارگاه های استان به صورت ویژه پیگیری می شود 25 مهر 1401
استاندار یزد:

مسائل و مشکلات کشتارگاه های استان به صورت ویژه پیگیری می شود

مهرنوشت-استاندار یزد با بیان اینکه امنیت غذایی یکی از مسائل مهم در استان و کشور است گفت: مسائل و مشکلات کشتارگاه های استان به صورت ویژه پیگیری و حمایت های لازم صورت می گیرد.

افتتاح ۱۳ طرح ورزشی به مناسبت هفته دولت در یزد/ در جذب و پرداخت تسهیلات ازدواج استان برتر کشور هستیم 12 شهریور 1401

افتتاح ۱۳ طرح ورزشی به مناسبت هفته دولت در یزد/ در جذب و پرداخت تسهیلات ازدواج استان برتر کشور هستیم

مهرنوشت-همزمان با فرا رسیدن هفته دولت 13 طرح ورزشی با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد تومان با حضور مسئولان ارشد استانی و وزارتی، وزارت ورزش و جوانان در استان یزد افتتاح شد.